Știi că anul ăsta, după 20 de ani, demnitarii, magistrații și înalții funcționari nu mai sunt obligați să își publice declarațiile de avere? Așa, presa de investigații nu va mai descoperi conflicte de interese și nici îmbogățiri peste noapte. Alătură-te celor aproape 100 de mii de oameni care solicită Ministerului Justiției modificarea legii averilor.
Semneaza aici: noifacem.declic.ro